Naujienos Apie mus Veikla Organizacijos TBN Tautinės bendrijos
2008 metų naujienos
2009 metų naujienos
2007 metų naujienos
2006 metų naujienos
2004 metų naujienos
2005 metų naujienos
2010 metų naujienos
2011 metų naujienos
 
PAIEŠKA TINKLAPYJE:


Tęsiant ilgametę puikią tradiciją – rengti pirmąsias tautinių bendrijų jaunųjų dailininkų parodas - Tautinių bendrijų namų Svetainėje birželio 8 d. buvo organizuota pirmoji personalinė Vilniaus moksleivių Gabijos Vaitkevičiūtės ir Viktorijos Pereverzevos piešinių paroda, organizuota kartu su Lietuvos rusų kultūros ir švietimo bendruomene „Svietlica“.

Renginio dalyviams mokytoja ekspertė, Lietuvos rusų kultūros ir švietimo bendruomenės „Svietlica“ pirmininkė Galina Kuzmina papasakojo apie savo mokines Gabiją ir Viktoriją, pristatė jų piešinius. Gabija Vaitkevičiūtė pabrėžė, kad temas piešiniams ji pasirenka stebėdama gamtą, savo aplinką. Jai patinka piešti gėles, paukščius. Viktorija Pereverzeva iš savo piešinių išskyrė „Autoportretą“ žydinčių alyvų fone. Viktorija ateinančiais mokslo metais planuoja mokytis dailės mokykloje.

Tautinių bendrijų namų sveikinimus jaunosioms dailininkėms įteikė tautinių bendrijų namų direktorė Alvida Gedaminskienė.

Parodos atidarymo renginys tapo puikia galimybe jo dalyviams susipažinti su įvairių tautybių buvusiais Galinos Kuzminos mokiniais, studijuojančiais Lietuvos dailės akademijoje. Daugelio jų pirmosios parodos buvo organizuotos Tautinių bendrijų namuose.


Kontaktai:
Raugyklos g. 25, Vilnius
Lietuva
Tel.: (370 5) 216 04 08
Faksas.: (370 5) 216 04 08
El. paštas: info@tbn.lt