Naujienos Apie mus Veikla Organizacijos TBN Tautinės bendrijos
2008 metų naujienos
2009 metų naujienos
2007 metų naujienos
2006 metų naujienos
2004 metų naujienos
2005 metų naujienos
2010 metų naujienos
2011 metų naujienos
 
PAIEŠKA TINKLAPYJE:


2010 m. liepos 2 d. buvo paskelbtas Lietuvos mokinių konkursas „Azerbaidžanas mano akimis“ konkursas. Konkurso dalyviai (7-12 klasių šalies bendrojo lavinimo mokyklų moksleiviai), naudodami Power Point programą, turėjo parengti 10-15 skaidrių, kuriose, naudojant informacines technologijas, pristatomas Azerbaidžanas, jo istorija ir valstybingumas, ryšiai su Lietuva, kalba, etnokultūra, papročiai, tradicijos, muzika, literatūra, gamta ir t.t. Konkursas vyko iki 2010-10-25. Konkurse dalyvavo 526 mokiniai ir 121 darbo vadovas. Konkursui pateikti 375 darbai iš 119 mokyklų, iš viso pateikta per 5 500 skaidrių. Darbus vertino 12 narių vertinimo komisija, sudaryta iš Švietimo ir mokslo ministerijos, Lietuvos azerbaidžaniečių bendrijos, Tautinių bendrijų namų, Vinco Krėvės memorialinio muziejaus, UAB „Penki kontinentai“, UAB „Garsų pasaulis“ ir Lietuvos jaunimo turizmo centro atstovų.

Konkurso baigiamajame renginyje Lietuvos azerbaidžaniečių bendrijos pirmininkas, vertinimo komisijos pirmininkas M.Gamzajevas paskebė konkurso rezultatus. Renginyje dalyvavo ir konkurso nugalėtojus sveikino LR švietimo ir mokslo ministras G.Steponavičius, LR kultūros viceministras D.Staponkus, Azerbaidžano valstybinio komiteto darbui su išeivija valdybos viršininkas Suraddin Humbatov. Renginio dalyvius LR Seimo pirmininkės I.Degutienės vardu sveikino jos patarėjas L.Kasčiūnas. Savo konkursinį darbą pristatė Kėdainių rajono savivaldybės Akademijos gimnazijos mokinės Aurelija Vepštaitė, Gabrielė Šulinskaitė ir Sandra Šniraitė. Renginyje koncertavo Vilniaus Santaros gimnazijos muzikos mokytojas, Baku konservatorijos absolventas, Markas Levašvilis, solistas Eldaras Gadžijevas, Estijos azerbaidžaniečių bendrijos šokių kolektyvas iš Talino.

Renginyje dalyvavo Azerbaidžano ambasadorė Lietuvoje Naira  Sachtachtinskaja, LR Seimo ekonomikos komiteto pirmininkas D.Budrys, LR Kultūros ministro patarėjas I.Melianas, Estijos ir Latvijos azerbaidžaniečių draugijų vadovai, konkurso dalyviai, jų pedagogai ir tėvai


 

 

 

 

 

Kontaktai:
Raugyklos g. 25, Vilnius
Lietuva
Tel.: (370 5) 216 04 08
Faksas.: (370 5) 216 04 08
El. paštas: info@tbn.lt