Naujienos Apie mus Veikla Organizacijos TBN Tautinės bendrijos
2008 metų naujienos
2009 metų naujienos
2007 metų naujienos
2006 metų naujienos
2004 metų naujienos
2005 metų naujienos
2010 metų naujienos
2011 metų naujienos
 
PAIEŠKA TINKLAPYJE:


Tautinių bendrijų namuose eksponuojama Natalijos Babelčius batikos darbų paroda.

Dailininkė nuo 1993 m. gyvena ir dirba Vilniuje, N.Babelčius daugelio respublikinių ir tarptautinių dailės parodų kuratorė, trikalbės virtualios Baltijos meno galerijos kūrėja ir direktorė, Batikos studijos "ArtBaltica" Vilniuje vadovė.

N.Babelčius - Tarptautinės batikos gildijos narė. Daugelio regioninių parodų dalyvė, jos darbų yra privačiose kolekcijose Lietuvoje, Ukrainoje, Švedijoje, Lenkijoje, Anglijoje, Rusijoje, Izraelyje, Baltarusijoje.

Įvairiapusis kūrėjos talentas atsiskleidė rugsėjo 26 d. vykusiame susitikime, kurio metu ji skaitė savo eiles, pirmą kartą atliko savo kūrybos dainas. Renginyje pirmą kartą skambėjo ir Natalijos Babelčius  bei Liudmilos Chorošilovos dueto atliekami rusų romansai. Koncertinėje programoje taip pat dalyvavo dainininkas Tomas Vaitkus, jaunoji solistė Akvilė Lukošiūtė, Olgos ir Igorio Abiatkovskių duetas, Jekaterina Iljušina ir Galina Petrova. Dainininkams akomponavo Lija Neugasimova ir Liudmila Malceva. Renginį vedė „Muzikinės svetainės“ vadovė Regina Kanajeva.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kontaktai:
Raugyklos g. 25, Vilnius
Lietuva
Tel.: (370 5) 216 04 08
Faksas.: (370 5) 216 04 08
El. paštas: info@tbn.lt