Naujienos Apie mus Veikla Organizacijos TBN Tautinės bendrijos
2008 metų naujienos
2009 metų naujienos
2007 metų naujienos
2006 metų naujienos
2004 metų naujienos
2005 metų naujienos
2010 metų naujienos
2011 metų naujienos
 
PAIEŠKA TINKLAPYJE:


Vasario 2 d. užsienio reikalų ministras Audronius Ažubalis Tautinių bendrijų namuose susitiko su Lietuvos tautinių bendrijų atstovais.

Ministras pažymėjo, kad didelė Lietuvos vertybė yra jos daugiakultūriškumas, kuris susiklostė istoriškai. „Tai, kad tautinės bendrijos per šimtmečius išsaugojo savo tapatybę, įvairių tautų atstovai daug davė savo kraštui ir pasauliui, liudija, kad Lietuvoje tam buvo palanki atmosfera“, - sakė ministras.

A. Ažubalis kalbėjo, kad Lietuvos laukia didelis ir atsakingas darbas, kai ji pirmininkaus ES Tarybai 2013 m. Jis kvietė tautines bendrijas prisidėti prie šio svarbaus uždavinio vykdymo. „Tautinės bendrijos buvo aktyvios visais mūsų valstybės kūrimo laikotarpiais, neabejoju, kad ir Lietuvai pirmininkaujant ES Tarybai tautinių bendrijų vaidmuo bus svarbus“, - teigė šalies diplomatijos vadovas.

A. Ažubalis įteikė Padėkos raštą Tautinių bendrijų namų direktorei Alvidai Gedaminskienei už aktyvų šios įstaigos darbą, puoselėjant tautinių bendrijų kultūrą, tradicijas, ugdant pilietiškumą ir tarpetninę santarvę.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kontaktai:
Raugyklos g. 25, Vilnius
Lietuva
Tel.: (370 5) 216 04 08
Faksas.: (370 5) 216 04 08
El. paštas: info@tbn.lt